Başımıza daha gelecekler var!

ABONE OL
1 Ekim 2016 23:36
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Bu ülkenin Cumhuriyet Savcıları, Cumhuriyete ve Türk Devletinin kurucularına ağır hakaret eden, Anayasayı bilerek çiğneyen, İslam Devleti kurmak isteyen hainlerin-hırsızların-çetelerin peşine düşeceklerine, bizler gibi vatanseverlerin peşine düşüp, dava üstüne dava açarlarsa, bizi yolumuzdan döndüremezler ama Türk Milleti olarak başımıza daha gelecek var demektir.

Bu ülkenin Cumhuriyet Savcıları, FETÖ’nü devletin içine sokan, örgütü darbe yapacak güce eriştiren ve bu suçlarını TV canlı yayınlarında itiraf eden siyasetçileri bırakıp, lise öğrencilerinin-öğretmenlerin- polislerin peşinden koşuyor ve bu zavallıların hayatlarını alt-üst ediyorsa, Türk Milleti olarak başımıza daha gelecek var demektir.

Bu ülkenin Cumhuriyet Savcıları, meslek onurlarının simgesi olan cübbelerini, Cemaat-Tarikat artığı sahtekârların ayaklarının altına atmaktan çekinmiyor ve “imam” denilen sahtekârlardan emir alıyorlarsa ve sonra da kaçıyorlarsa,
Türk Milleti olarak başımıza daha çok gelecek var demektir.

Bu ülkenin muhalefet partileri, kişiliklerini- görevlerini unutmuşlarsa, Türkiye’nin felakete gidişini trene bakar gibi seyrediyorlarsa, Türk Milleti olarak başımıza daha çok gelecek var demektir.

Bu ülkenin çok satan medya gruplarının patronları, damatlarını kullanmaları için iktidarın emrine “Saray Oğlanı” niyetine veriyorlarsa ve insanlar hala o gazeteyi almaya devam ediyorlarsa, Türk Milleti olarak başımıza daha çok gelecek var demektir.

Bu ülkenin Genelkurmay Başkanı, kendi seçtiği yaveri tarafından yere yatırılıyor, kafasına basılıyor ve emrindeki silahlı güçler, insanların üzerine öldürmek kastıyla ateş açabiliyor ve o komutan utanmadan hala koltuğunda oturabiliyor ve siyasi mitinglere katılabiliyorsa, Türk Milleti olarak daha çok çekeceğimiz var demektir.

Bu ülkenin işadamları örgütleri- sendikaları- sivil toplum örgütleri
“Korku b.kuna” dillerini yutmuşlar, para ve koltuktan başka bir şey düşünemez duruma düşmüşler ve insanlıklarını unutmuşlarsa, Türk Milleti olarak başımıza daha çok gelecek var demektir.

Ve, ve, ve;
Tüm bu alçaklıklara rağmen Türk Milletinin bir kısmı hala bunlara oy vermeye devam ediyorsa, Türk Milleti olarak başımıza daha çok gelecek var demektir…

Eyy Türk Gençliği;
İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen; Türk İstiklal ve Cumhuriyetini kurtarmaktır!Muhtaç olduğunuz kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur…

Az kaldı, az… Herkes yaptığının hesabını mutlaka verecek!

01 Ekim 2016

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP