Bunlar insan olamaz

ABONE OL
11 Ekim 2016 20:42
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Aşağıda yazılan gerçek olayları yapanlar öncelikle “Devlet Adamı” olamazlar!
İnsan olabilirler mi? Bence çok zor!
İnsan olamayan, devlet görevini gereği gibi yapamayanlar Müslüman olsa ne olur, Hıristiyan olsa ne olur, ateist olsa ne olur?
Önemli olan, öncelikle İNSAN olabilmektir! İnsan olan bunları yapmaz, yapanı da devlette barındırmaz!

-T.C Başbakanı Binali Yıldırım, Pazar günkü kahpece PKK saldırısı sonucu TV’lere çıktı ve şunları söyledi;“PKK’nın yaptığı bu alçakça saldırı sonucu 10 Askerimiz şehit oldu, 8 vatandaşımız da öldü!”

Bu sözleri Başbakan söylüyor. Bilgiyi kimden alıyor? Vali’den, Emniyet ve Askeri kaynaklardan!
Pazartesi sabahı Hakkâri Valisi yeni bir açıklama yapıyor; “10 Asker şehit oldu ama sivillerden ölenlerin sayısı 8 değil 5 kişidir. Ağır yaralıları ÖLDÜ diye vermişiz!”
İnsan hayatı ile böylesine terbiyesizce alay edenler insan olabilir mi?

-Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev Türkiye’de konuk iken hastalanıyor. Hiçbir hastanede kendisine bakılmıyor ve Putin uçak göndererek Cumhurbaşkanını Rusya’ya aldırıp, tedavi ettiriyor?
Kırgızistan Milletvekili Omurbek Tekebayev kendi parlamentosunda şunları söylüyor; “Cumhurbaşkanı Atambayev’in tedavi edilmemesi için bizzat Recep Tayyip Erdoğan emir verdi!”
Erdoğan’dan bu konuda bir açıklama gelmedi. Aksine Kırgızistan Büyükelçisi olayı doğruladı.
Bu olay doğru ise, nerede kaldı “Konukseverlik” nerede kaldı “Zorda kalana el uzatmak” nerede kaldı insanlık…

-Kayseri’de 14 Bin kişiye iş sağlayan Boydak kardeşler FETÖ soruşturmasından hapisteler.
Anneleri Sayın Huriye Boydak hakkın rahmetine kavuştu. Çocukları haklı olarak annelerinin cenazesine katılmak istediler. Adalet Bakanlığının verdiği izin üzerine Jandarma nezaretinde Camiye getirildiler. Kelepçeleri hiç çıkarılmadı! Annelerinin cenaze namazını kelepçeli elle kılmak zorunda kaldılar.
Boydak Ailesine zora düştüklerinde görevim gereği yardım etmiş ama bir çaylarını bile içmemiş biri olarak öyle üzüldüm ki!
Hangi vicdansız, hangi insanlıktan nasibini almamış mahlûk, bir evladı anasının cenaze namazını elleri kelepçeli olarak kılmak ve tabutunu dahi taşıyamamak zorunda bırakıp bu durumdan zevk alabilir ki?

Tüm bunları yapanlar insan olamazlar!
Tüm bunları yapanlara, yapılanları gördükleri bildikleri halde hala destek vermeye devam edenler, ne yaptıklarını bir kez daha düşünürler mi?

11 Ekim 2016

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP