Anakent Belediyesi Basın Bürosu’ndan açıklama…

Anakent Belediyesi Basın Bürosu’ndan açıklama…

ABONE OL
12 Şubat 2024 17:08
Anakent Belediyesi Basın Bürosu’ndan açıklama…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adana/ Olaynet– Anakent Belediyesi, Özel Kalem Müdür Vekili Samet Güdük’e yönelik silahlı saldırıya ilişkin basın açıklamadı yaptı.

Anakent Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamada şu sözlere yer verildi:

Adana Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdür Vekili Samet Güdük’e silahlı saldırı gerçekleştiren şahıs, Adana Büyükşehir Belediyesi personeli olup, yoksulluğunu anlattığı, geçinmek için çalışmak zorunda olduğunu ilettiği, ailevi sıkıntılarını paylaştığı Başkan Zeydan Karalar tarafından işe alınan bir kişi. 

Saldırıya uğrayan Özel Kalem Müdür Vekilimiz Samet Güdük’e, milyonlarca liralık borç verecek mali gücünün bulunması mümkün görünmediği gibi, Samet Güdük’ün de insanlarla sorunlu şekilde mali iletişime geçecek bir kişilikte olmadığını, ilişkileri iyi, kişisel husumeti bulunmayan, temiz kalpli bir insan olduğunu, onu tanıyan herkes bilir.

Olayın, saldırganın ifadesinde iddia ettiği gibi para meselesi nedeniyle gerçekleştirilmiş olma durumunu, sadece bir olasılık olarak ortada dururken, saldırganın ifadesinin, bazı iletişim kanallarında tek gerçek gibi yer alması son derece üzücü.

Güvenlik güçlerimizin tahkikatı sonucu gerçekler ortaya çıkacaktır.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP