Yarım yüzyıllık dostluk/ Fotolu

Yarım yüzyıllık dostluk/ Fotolu

ABONE OL
20 Haziran 2024 17:15
Yarım yüzyıllık dostluk/ Fotolu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adana– Büyükler yol arkadaşlığı, sıra arkadaşlığı, çocukluk arkadaşlığının unutulmayacağını söyler… Bu unutulmaz dostluk, 5 Ocak Ortaokulu’nun 1974 yılı mezunlarını 50.Yıl Buluşması’nda bir araya getirdi.

Saçlar aklaştı, yıllar su gibi akıp geçti ama dostluk bir yana bırakılmadı. Sıra arkadaşlığı, geçmiş yıllara özlem, eski dostlara olan hasret, geleneksel buluşmalarla biraz olsun dinmiş oluyor.

1974 yılından bu yana kopmayan, sarsılmayan sıra arkadaşlığını sürdüren, neredeyse her yıl belirlenen günde bir araya gelip, eski günleri anımsayan 5 Ocak Ortaokulu 3G sınıfı 1974 yılı mezunları 50.yıl buluşmasında daha çok heyecanlıydı.

3 G sınıfı öğretmenleri Nihal Eyüpoğlu Karataş, Ali Duluklu, Mehmet İzturan, Abdurrahman Özen ve Nurtaç Polat’ın da katıldığı yemekte bir araya gelen sıra arkadaşları; geçmişte kalan günleri anarken zaman zaman kahkahalar attı zaman zaman da bu süreçte yitirdikleri isimleri anımsayıp üzüldü. Sıra arkadaşlarıyla bir araya gelenler arasında olan Burhan Erol, gerçekleştirdikleri buluşmanın herkes için önemli olduğunu, tanımlanması güç bir heyecan yaşadıklarını söyledi.

Bursa Kebap Salonu’nda gerçekleşen 50.Yıl Buluşması bir sonraki yıl yeniden bir araya gelme sözü verilip sarılmalarla sona erdi.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP