Kutlama ziyaretleri mayıs sonunda bitecek…

Kutlama ziyaretleri mayıs sonunda bitecek…

ABONE OL
13 Mayıs 2024 10:20
Kutlama ziyaretleri mayıs sonunda bitecek…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adana/ Olaynet– Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, kutlama ziyaretlerini Mayıs ayı sonuna dek yalnız Cuma günleri kabul edeceğini açıkladı.

Yüreğir için söz verilen projeleri yaşama geçirmek istediğini belirten Başkan Demirçalı, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı;

“Kıymetli Hemşehrilerim; Öncelikle seçildiğim günden bu yana gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı hepinize şükranlarımı sunuyorum. Layık gördüğünüz Yüreğir Belediye Başkanlığı makamında şahsımı ziyaret etmek ve tebriklerinizi sunmak için değerli zamanınızı ayırdığınız için hepinize ayrıca teşekkür ediyorum. Gösterdiğiniz bu ilgi ve sevgi, sizlere karşı sorumluluğumuzu yerine getirme ve Yüreğir’e olan hizmet borcumuzu ödeme konusunda bizlerin motivasyonunu bir kat daha artırdı. Bizleri bu makama hizmet etmemiz için getirdiniz. Bu bilinçle, çok vakit kaybetmeden artık Yüreğir için sözünü verdiğimiz hizmet ve projeleri hayata geçirmek istiyoruz. Anlayışınıza sığınarak, tebrik ziyaretlerini Mayıs ayının sonuna kadar sadece Cuma günleri kabul edeceğiz. Sonrasında ise sizleri şahsen ben ziyaret etmek istiyorum. Anlayışınız için hepinize şimdiden teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP