2021 Sardis Büyük Ödülü Türkiye İş Bankası’nın
  • OLAY NET
  • Gündem
  • 2021 Sardis Büyük Ödülü Türkiye İş Bankası’nın

2021 Sardis Büyük Ödülü Türkiye İş Bankası’nın

ABONE OL
Ekim 1, 2021 10:21
2021 Sardis Büyük Ödülü Türkiye İş Bankası’nın
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Finans dünyasının tüm bileşenlerinin buluştuğu Sardis Ödülleri’nde ödüller sahiplerini buldu.

Yenilikçi projelerin ile pazarlama başarılarının ödüllendirildiği Sardis Ödülleri’nin sunuculuğunu Simge Fıstıkoğlu’nun üstlendi.

Bu yıl üçüncüsü gerçekleşen Sardis Ödülleri’nde ödüller İnovasyon, Finans ile Finans Teknolojilerinin Yenilikçi Kullanımı, Yaratıcılık, Pozitif Sosyal Etki olmak üzere 4 bölüm altında 65 kategoride dağıtıldı.

myGini, Inc. Kurucusu, CEO’su Mehmet Sezgin başkanlığındaki jürinin değerlendirmeleri sonucunda toplam 1 Büyük Ödül, 23 Altın ve 29 Gümüş Sardis sunuldu.

2021 Sardis Ödülleri’nde Türkiye İş Bankası’nın İş Portföy İş’te Kadın Hisse Senedi Fonu projesi Ödüle layık görüldü.

İnovasyon, Finans ve Finans Teknolojilerinin Yenilikçi Kullanımı ile Pozitif Sosyal Etki Bölümlerinde en çok puanı alarak Yılın En İnovatif Kuruluşu, Yılın En Sorumlu Finansal Kuruluşu, Yılın Finans Teknolojilerini En İyi Kullanan Kuruluşu unvanlarını elde eden Türkiye İş Bankası adına ödülleri Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen ile Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ebru Özşuca aldı.

Yaratıcılık Bölümü’nde en yüksek puanı toplayan Paribu Yılın En Yaratıcı Finansal Kuruluşu olurken, ödül Paribu İş Geliştirme Yöneticisi Akar Aydemir ve Paribu Pazarlama İletişimi Yöneticisi Efsane Çolak’a verildi.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.